Про компанію

Добрий день!
    «Майстерня артистичної Кераміки» вітає Вас! Вже понад 20 років ми працюємо для створення затишку, тепла в будинках українців. Тому, якщо Ви шукаєте: кахлі, печі, каміни, барбекю облицьовані  кахлями - то звернулися за адресою.
     Наша компанія не тільки йде в ногу з часом, але і зберігає традиції предків. Адже саме у Львові, де знаходиться «Майстерня артистичної Кераміки», активно розвивалося прикладне мистецтво. Творча інтелігенція, фінансові ділки міста тісно співпрацювали з елітою різних європейських столиць. Не варто забувати, що власником великого керамічного підприємства був городянин Іван Левинський. Йому вдалося вийти на експорт і представити іншим країнам українську кераміку, а саме облицьовані кахлями печі, каміни, предмети декору.
 

Співпрацюючи з «Майстернею артистичної Кераміки» Ви отримуєте тільки найкраще:
-  Досвідчену команду, що якісно виконає замовлення. Працюючи з 1989 року, ми тримаємо марку і допомагаємо прикрашати інтер'єр автентичною керамікою. В каталозі Ви знайдете кахлі, облицьовані ними печі, каміни, а також - горщики для квітів, сувенірні, художні вироби.
 - Індивідуальний підхід до виробництва кераміки. Ми допоможемо втілити Ваші сміливі творчі фантазії. Створити ексклюзивний камін (і не тільки) за Вашими побажаннями для нас буде не складно. 
Ручна робота кваліфікованих художників, при оздобленні розписом керамічних виробів. Наші майстри готові вкласти тепло своїх рук, частинку душі в кожен горщик, тарілку.
   «Майстерня артистичної Кераміки» при виробництві кахлів використовує тільки природні матеріали, особливу техніку виготовлення. За рахунок цього наша кераміка порадує око не одному поколінню. Тим більше майстри прикрасять її неповторними малюнками, що будуть Вас щодня надихати, дарувати гарний настрій.
    Ми з радістю допоможемо створити казку для Ваших дітей в квартирі, домашню атмосферу в ресторані, затишок в заміському будинку. Висока якість та естетика нашої продукції в несуть в повсякденне життя більше краси і гармонії