Мануфактура артистичної кераміки

Мануфактура артистичної Кераміки запрошує відвідати каталог керамічних виробів. Ви можете купити кахлі, декоративну кераміку. Для Вас працюють досвідчені професіонали, що кожну деталь виконають вручну. Ви можете замовити кахельні печі, каміни. Ми з радістю допоможемо Вам прикрасити житло автентичним декором.

Ми працюємо по всій Україні, навіть на експорт. Звертайтеся і давайте створювати прекрасне разом!

Підкатегорії

Кахлі

Керамічна плитка вже багато віків застосовується в якості облицювального матеріалу.Кахлі використовували для прикрашання палаців, церков, мечетей. У побуті українців, знайшли своє місце в декорі печей, стін житла. Оздоблюють глиняними плиточками каміни, мангали, барбекю. Розписи на кахликах виконують повністю в ручну. Майстри відтворюють старовинні орнаменти, сцени з життя наших предків. Малюнок на плиточці може розповідати самостійну історію або бути частиною масштабної композиції. В будь-якому випадку, неповторна глиняна плитка додасть особливої атмосфери, колориту житлу.

Кахлі в реалізації

Особливо красиво виглядають облицьовані кахлями каміни, печі, фасади будинків. Варто відзначити, що раніше керамічною плиткою прикрашали навіть палаци. Кахельна піч - завжди була серцем будинку, біля якого збиралася вся рідня. Виконувала не тільки декоративну функцію, але і служила для приготування їжі. Зараз можна замовити кахельну піч з варильною поверхнею. Камін, облицьований керамічною плиткою, стане улюбленим місцем відпочинку всієї родини. Адже вічно можна дивитися на палаючий у ньому вогонь.