Статті

Кахельні печі з варильною поверхнею (плитою)

Кахельні печі з варильною поверхнею – мрія будь-якої господині

     Прикрашати печі кахлями – давня традиція наших предків. Саме грубка була «годувальницею», зігрівала довгими зимовими вечорами. Господині готували, парили, готували їжу для всіх членів сім'ї. У сучасному інтер'єрі така конструкція так само знайде собі місце. Завдяки унікальному облицюванню житло отримає особливий колорит, в кімнатах буде панувати тепло, затишок. Кахельна піч з варильної поверхнею не тільки красива, але і практична знахідка для кухні.

Детальніше...

Кахельна піч – королева Вашого інтер'єру

В осінньо-зимовий період дуже важливим завданням стає обігрів житла. Ще з давніх часів таку відповідальну місію надавали печі. «Гаряча красуня», так її називало не одне покоління, була головною частиною будинку. Крім тепла, оздоблена кахлями піч надавала особливого колориту інтер'єру. Естетично гарне облицювання мало велику палітру кольорів, приємний для очей блиск. Придбати таку цікаву, практичну деталь прагнуло багато людей.

Детальніше...

Декоративна кераміка як затишна деталь оселі

В кожному домі є свої автентичні деталі інтер’єру. Ще від прабабусь передаються керамічні горщечки, вази, тарілки. Цей посуд «дихає» особливим затишком, дарує чарівну атмосферу. Керамічні вироби не лише красива, а й практична деталь. Екологічно чистий посуд можна використовувати в побуті. Хоча зараз його воліють тримати для прикраси. Почесне місце на кухні, вітальні займає декоративна кераміка. Витримані в українському стилі квартири, приватні будинки, ресторани не можуть обійтись без красномовних деталей.

Детальніше...